Záhradné lampy

Záhrada je miesto, na ktorom od jari do jesene trávime množstvo času. Niekedy v nej posedíme do neskorých hodín. Pri príprave svojej záhrady na dlhé letné večery stojí za to, zaistiť si správne osvetlenie cestičiek, terás a miest, kde je potrebné mať viac svetla.

V ponuke nášho obchodu máme veľmi široký výber záhradných lámp ako v klasickom, tak aj v modernom štýle. Pri výbere osvetlenia do záhrady sa riaďte predovšetkým kvalitou a trvanlivosťou materiálu, pretože budú vystavené škodlivému pôsobeniu atmosférických podmienok. Vyplatí sa kúpiť lampy od osvedčených, odporúčaniahodných výrobcov a to aj v prípade, kedy sa to spája s vyššou cenou. Zúročí sa to v dlhšom používaní takejto lampy a, čo s tým súvisí, väčšou úsporou, pretože si dlho nebudete musieť robiť starosti s výmenou skorodovaného alebo spáleného osvetlenia v záhrade.

V našom obchode odporúčame záhradné lampy len od renomovaných poľských a európskych výrobcov. Produkty majú príslušné IP certifikáty, inak povedané certifikát triedy tesnosti. Naši výrobcovia vám dávajú záruku najvyššej kvality materiálov a spoľahlivého prevedenia lámp, my ručíme za to, že majú svoju cenu.

Záhradné lampy možno rozdeliť do troch kategórií: stojace, pôdne a závesné lampy.

Každá z nich plní rovnakú úlohu, ale používajú sa na úplne iných miestach. Stojace lampy sa stanú veľmi dobrým osvetlením cestičiek v záhrade, pôdne lampy ideálne ožiaria jazierko alebo rôzne kvetinové kompozície a záhony, závesné lampy si najlepšie vedú ako celkové osvetlenie, napr. miesta v blízkosti vstupných dverí.

Disponujeme obrovským množstvom vzorov a modelov záhradných lámp od rôznych výrobcov, pretože nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov. V rámci snahy vyhovieť vašim požiadavkám stále rozširujeme ponuku nášho obchodu.