Klasické lampy

Klasika je jediný štýl, ktorý sa i navzdory behu času stále teší obľube. Nezávisle na oblasti si ho radi vyberáme. Tento trend možno pozorovať napr. v architektúre interiérov. Mnoho osôb oceňuje štýl, úroveň a jednoduchosť, a potom si klasika vedie dokonale.

Spolupracujeme s 27 výrobcami lámp. Medzi nimi nájdete firmu Nowodvorski, ktorá ponúka štýlové klasické lampy. Na ich výrobu sa používa predovšetkým lakovaná alebo ručne patinovaná oceľ, ale v ponuke výrobcu nájdete aj lampy vyrobené z iných, rovnako dobrých materiálov. V ich kolekciách často pozorujeme motív prelínania klasiky s modernosťou. Nowodvorski lampy obohacuje o krištáľové zdobenie alebo odvážne tvary a dodáva im tak unikátnosť a originalitu.

Nepochybným lídrom na poľskom trhu vo výrobe lámp je i firma Jupiter pochádzajúca z Częstochowej. Táto firma si počas rokov získala uznanie u tisícov klientov. Produkty tejto značky si udržujú nadčasový, klasický štýl, vďaka tomu sa mnoho spotrebiteľov rozhodne pre nákup lámp práve od tohto výrobcu. V ich kolekciách nájdeme široké spektrum odtieňov a textúr. Hlavnými farbami sú strieborná a zlatá. Jupiter navrhuje predovšetkým lampy v tvare kužeľa alebo valca a všetky variácie sú urobené veľmi vkusne a s citom. To umožňuje jemné a napriek tomu výrazné ozdobenie interiéru.


Pre klientov, ktorí majú radi jednoduchosť a minimalizmus, budú ideálnou voľbou výrobky Markslöjd – škandinávskej firmy, ktorá roky navrhuje výnimočné lampy. Každá z nich si zachováva škandinávsku atmosféru, ktorá je skvelou voľbou, pokiaľ chcete interiér zariadiť v minimalistickom štýle. Hlavnými menovateľmi sú v tomto prípade strohosť a funkčnosť. Výrobca ponúka vkusné lampy, ktoré neprekypujú bohatosťou, vďaka čomu sa hodia do každého interiéru a dodajú mu nadčasový charakter.