Detské lampy

Detská izba je jednou z najútulnejších a najteplejších miestností v celom dome. Najmladší členovia rodiny by sa v nej mali cítiť slobodne, pohodlne a v bezpečí. Pri zariaďovaní detskej izby zohľadnite osvetlenie. S dodaním správnej atmosféry miestnosti vám iste pomôžu detské lampy, ktoré okrem zaujímavého, rozprávkového vzhľadu tiež spĺňajú všetky bezpečnostné normy.

Niekedy je veľmi ťažké uspokojiť sny a fantázie najmladších, ale v našej ponuke určite nájdete niečo, čo vyhovie očakávaniam vašich detí. Disponujeme širokým spektrom typicky detských vzorov, ako sú napr. princezné, autá alebo medvedíky. Výrobcovia sa postarali o to, aby boli všetky lampy vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a spĺňali najvyššie bezpečnostné štandardy.

Vyplatí sa analyzovať druhy osvetlenia a vybrať si vhodné lampy tak, aby každá z nich plnila svoju funkciu. Hlavný svetelný zdroj v detskej izbe môže byť luster alebo stropné svietidlo s farebnými vzormi alebo zaujímavými rozprávkovými motívmi. Veľmi funkčné riešenie ponúkajú lampy typu spotlight, pri ktorých možno nastaviť prúd svetla na miesto, ktoré by malo byť najviac osvetlené. Nesmieme ale zabúdať, že detská izba plní rolu niekoľkých miestností: izby pre hosťov (keď dieťa navštevujú kamaráti), pracovne (keď si robí úlohy) a spálne (keď ide spať), preto sa osvetlenie tejto miestnosti nemôže obmedziť na jednu lampu.

V našej ponuke nájdete množstvo nástenných svietidiel navrhnutých s ohľadom na deti, vďaka ktorým dosiahnete rozprávkovú atmosféru pri ukladaní svojho dieťaťa k spánku alebo pri čítaní rozprávok. Pre usilovných žiakov sme pripravili zaujímavú ponuku stolných lámp, vďaka ktorým budú mať vaše deti zaistené správne osvetlenie počas učenia alebo písania domácich úloh. Ide o veľmi dôležitú súčasť osvetlenia detskej izby, pretože dobré svetlo ovplyvňuje správny vývoj vášho dieťaťa a znižuje riziko zhoršenia zraku.